علی نقی (جواد) ذبیحی
علی نقی (جواد) ذبیحی

علی نقی (جواد) ذبیحی

مدیر سایت . نوشته شده در شهدای استهبان 2988 بدون نظر

ارسال شده در بخش شهدای استهبان

اطلاعات شهید

نام پدر : علی

تاریخ تولد : ۱۳۴۹

تاریخ شهادت : ۶۵/۱۱/۸

محل شهادت : شلمچه

تحصیلات :پنجم ابتدایی

شغل : آزاد

وصیت نامه شهید عزیز علی نقی (جواد) ذبیحی

 

 «وَ لا تَحْسَبَنَّ اْلَذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اْللَّهِ اَمْواتَاً بَلْ اَحْیاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرزَقُونَ.»                           (قرآن کریم)

مپندارید آنان که در راه خدا کشته شدند مرده‌اند بلکه آنان زنده‌اند و در نزد پروردگارشان روزی    می خورند.

این جوان‌ها هستند که باید تنور جنگ را گرم نگه دارند.                                                  (امام خمینی)

با سلام و درود بی حد و پایان بر پیامبر عظیم الشأن اسلام، حضرت محمّد بن عبدالله]ص[ و خاندان پاک و طاهرینش از حضرت علی(ع) تا حضرت مهدی موعود](عج)[ که با ظهورش جهانی را پر از عدل و داد خواهد کرد و با آرزوی سلامت و طول عمر جهت پیرجماران حضرت روح خدا و قائم مقام رهبری حضرت آیت الله منتظری و پیروزی رزمندگان ظفرمند اسلام و آزادی اسلام مظلوم و نابودی کفر جهانی بسر کردگی آمریکای جهانخوار این شیطان بزرگ.

اکنون که خداوند توفیق شرکت در جهاد فی سبیل الله را نصیبم نمود و مرا موفّق کرده که به ندای پیامبر گونه پیرجماران لبیک گویم ابتدا، شکر این نعمت بزرگ الهی را به جا می آورم و بعد طبق و ظیفه‌ای که برگردن هر مسلمان است و بنابر امر به معروف و نهی از منکر چند جمله‌ای به عنوان وصیت نزد شما بعد از خودم باقی   می گذارم امید است که ا ن شاالله عمل کنید.

اما مطلبی که لازم است در این‌جا بگویم درباره‌ی هدف و انگـیزه‌ی حـضور در جـبهه است کـه باید بگـویم هدفـم جـز جـلب رضای خـداوند و خشنودی آقا امام زمان](عج)[ و پیروزی اسلام بر کفر جهانی چیز دیگری نبوده و نیست و ان شاالله تعالی پیروزی از آن ما خواهد بود.

وصیت اول این است که ای امت شهیدپرور: امام را تنها نگـذارید و جبهه‌ها را فراموش نکنید، کـسانی‌کـه توانایی جنگیدن را دارند حتـماً به جبهه‌ها هجوم آورند و کسانی که توانایی جنگیدن را ندارند پشت جبهه را محکم  نگهدارند و به رزمندگان یاری برسانند.

وصیت دوم: مبلغ ۹۰۰۰۰ ریال در بانک ملّت دارم که از خانواده‌ام می خواهم که آن پول را بگیرند و تمام آن پول را خرج جبهه کنند.

وصیت سوم: از تمام کسانی‌که مرا به نحوی می شناخته‌اند می خواهم که جداً مرا حلال کنند و از خداوند برایم طلب عفو و بخشش کنند.

وصیت چهارم: از پدر بزرگوارم و همچنین مادر دلسوزم و خواهر و برادرانم می خواهم که ]و[ شما را به خدا قسم می دهم که هرگونه ناراحتی و بدی از من دیده‌اید به خاطر اباعبدالله (ع) که همگی آرزوی زیارت قبر مبارکش را دارید حلالم کنید و ببخشید و حقّی را که برگردنم داری حلال کنید.

وصیت پنجم: از برادرانم مخصوصاً می خواهم که راهم را ادامه دهند و یاری امـام عزیـز و اسلام و قرآن کـنید، ان شاالله. دعا به جـان امام فراموش نشود.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی حتی کنار مهدی خمینی را نگهدار. ان شاالله.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

                                                     جواد (علی تقی) ذبیحی۶۵/۷/۱۵

دیدگاهتان را بنویسید