حسین دالوند اصطهباناتی
حسین دالوند اصطهباناتی

حسین دالوند اصطهباناتی

مدیر سایت . نوشته شده در شهدای استهبان 3437 بدون نظر

ارسال شده در بخش شهدای استهبان

اطلاعات شهید

نام پدر : خلیل

تاریخ تولد : ۱۳۴۵

تاریخ شهادت : ۶۶/۱۲/۲۶

محل شهادت :وزلیل

تحصیلات :سوم راهنمایی

شغل : پاسدار

وصیت نامه شهید عزیز حسین دالوند اصطهباناتی

 

ربنا اتنا فی الدنیا حسنه و فی الاخره حسنه وقنا عذ اب النار.

و قا تلوهم حتی لاتکون فتنه.

به نام خداوند قادر متعالی که جنگ کردن در راه خودش را تفریح جهادگران قرار داد و جنگ و جهاد را دری از درهای بهشت قرار داد تا از این در، از دنیا رسته‌ها و پیکارگران مخلص فی سبیل الله وارد بهشت شوند؛ اما بهشت با آن همه نعمت‌ها اجر شهید نیست، رضایت شهید به آن است که به ملاقات رب و انبیا و اولیا، به ملاقات اول مظلوم عالم علی(ع) و اولادش نایل شود و الحق سزاوار ملاقات معبود، شهدا هستند که به دستور خداوند در قرآن عمل نموده‌اند، آن‌جا که خداوند جلّ و علا می فرماید: «محمّد رسـول الله و الذیـن معه اشداء علـی الکـفار رحماء بینهم». محمّد فرستـاده خداست و پیروان او با کفار بسیار شدید و تند برخوردند و با یکدیگر مهربانند. و خداوندا تو شاهد باش که این رزم آوران ظفرمند به این آیه‌ی شریفه عمل نمودند و چنان بر این تجاوزگران و کفار تاختند که تمام دنیا مخصوصاً ابر جنایتکاران را از ]بر[ قدرت عظیم اسلام واقف کردند و ان شاالله ادامه دهندگان راه شهدا می روند تا با تهاجم الهی خود بر پیکر این از خدا بی‌خبران خیال تجاوز به کشورهای اسلامی را از ذهن دولت‌های متجاوز بزدایند.

اما شما ای ملت حماسه آفرین همچنان در صحنه و در خط ولایت و رهبری محکم و پا برجا بمانید و مشکلات را تحمّل نمایید و بدانید که سختی‌ها ماندنی نیستند و ان شاالله اجر و مزد تحمّل مشکلات را در جهان باقی از جانب خدای محمّد دریافت خواهید کرد و نکند خدای نکرده حرکتی یا سخنی از شما سر بزند که خدا و امام زمان از شما ناراضی گردند و هر چه در راه این ا نقلاب الهی فعالیت کرده‌اید و فضایل کسب نموده‌اید همه را بر باد دهید؛ خداوند همه‌ی شما و همه‌ی ما را تا آخرین نفس در راه منوّر خود هدایت فرماید.

در این جا من از آن دسته از ملت به ویژه همشهریان عزیز که توانایی جبهه آمدن را دارند می خواهم که فرصت را غنیمت شمارند و به خیل راهیان کربلا و سربازان حجت بن الحسن ](عج)[ بپوندند و بدانید که فرصت‌ها زود از دست می روند و این مطلب را بدانید که در تشیع جنازه‌ی شهدا شرکت کردن ثواب بسیار دارد اما ثواب بیشتر این که چند صباحی با این شهیدان هم سنگر بودن، یعنی رزمندگانی که اکنون در جبهه هستند و بعضی از آن‌ها شهدای آینده‌اند؛ بیایید و با اینها هم سنگر شوید و نام خود را در دفتر سربازان امام زمان(عج) به ثبت برسانید.

اما شما ای چراغ‌های فروزان ملّت ای خانواده‌های شهدا در فراق عزیزانتان صابر باشید و هیچ‌گونه منّتی بر خدا و اسلام و انقلاب نداشته باشیـد و نظـر من ایـن است کـه خدا باید بر شما منّـت داشته باشد که نعـمت عظمای شهادت را نصیب فرزندان و یا یکی از اعضای خانواده‌ی شما کرده است و شما شهادت عزیزانتان را لطف خداوند متعال بدانید.

در آخر من به کسانی‌که تابه‌حال بی‌تفاوت نسبت به انقلاب و اسلام و مسایل جاری کشور بوده‌اند نصیحت برادرانه می کنم و از آن‌ها می خواهم که از این به بعد از حالت بی‌تفاوتی به درآیند و در صحنه باشند که همه‌ی ما در حال امتحان دادن هستیم و هر کس از این امتحان خدایی سرافراز درآید نجات خواهد یافت.

از پدر و مادر عزیز و همچنین خواهران و برادران و از همسرم و همه‌ی کسانی‌که مرا می شناختند می خواهم که مرا ببخشند.

بار پروردگارا، ای رب عزیز ودود، در این لحظات حساس که صد در صد آماده عملیات هستیم از تو می خواهم که به من توان و قدرت عطا فرمایی و ما را بر این ظلمت زدگـان بعثی پیروز فرمایی، خدایا چکانیدن ماشه با من و هدایت گلوله بر قلب کفار از تو. اگر جلسه‌ای منعقد گردید مصیبت مظلومه‌ی عالم حضرت زهرا (س) بخوانید.

خدایا، خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

                                                                                          حسین دالوند

                                                                 والسلام

دیدگاهتان را بنویسید