احمد دوران
احمد دوران

احمد دوران

مدیر سایت . نوشته شده در شهدای استهبان 3179 بدون نظر

ارسال شده در بخش شهدای استهبان

اطلاعات شهید

نام پدر : حسین

تاریخ تولد : ۱۳۴۰

تاریخ شهادت :۶۱/۲/۱۶

محل شهادت :دزفول

تحصیلات :چهارم دبیرستان

شغل : محصّل

وصیت نامه شهید عزیز احمد دوران

به نام خدا

 به نام خدای هستی بخش مهربان و قادر … خدای یاری دهنده‌ی ستم دیدگان و دشمن ستمکاران، درود بر ولی عصر امام زمان(عج) و نایب بر حقّش امام خمینی و درود بر ملت قهرمان و شهیدپرور ایران.

 برادران و خواهران، دین مبین اسلام تا هم اکنون که مدت‌ها و سالیانی دراز از ظهورش می گـذرد در طـول تاریخ دستخوش حملات و هجوم دشمنان قرار گرفته ولی با مقاومت جوانان و ایثارگری مسلمانان تاکنون لطمه‌ای به آن وارد نشده است و حال که این دین سالم و صحیح به دست ما رسیده است باید از آن پاسداری کنیم و با نثار جان خویش آن را نگه داریم. بدین خاطر من خودم به جبهه‌ی رساندم که اگر بتوانم، دشمنان ]را[ بکشم و اگر کشته شدم، خونم باعث پایداری اسلام شود.

و اما ملّت ایران، قرآن کتاب هدایت‌گر را فراموش نکنید، آن‌را فرا گیرید و به دیگران بیاموزید که من نیز راهم را از قرآن انتخاب کرده‌ام و همچنین سخنان امام را گوش داده و به آن عمل کنید که این رهنمودهای امام بود که ما را نجات داد.

اما خانواده‌ی محترم از این‌که من به جبهه رفتم ناراحت نباشید که من راهم را آزادانه از قرآن انتخاب کردم و به دنبالش رفتم. اگر چنانچه در این راه شهادت نصیبم گشت هیچ اندوهی به دل نداشته باشید و مانند سایر خانواده‌های شهدای ایران خشنود باشید که شما نیز دارای فرزندی بودید که آن‌را به اسلام تقدیم کردید. از شما می خواهم که به جای گریه و زاری و ناراحت بودن، برای من از خدا طلب آمرزش کنید.

 فرزند شما

احمد دوران

دیدگاهتان را بنویسید