علی نقی (جواد) ذبیحی
علی نقی (جواد) ذبیحی

علی نقی (جواد) ذبیحی

نویسنده . نوشته شده در شهدای استهبان 2681 بدون نظر

ارسال شده در بخش شهدای استهبان

اطلاعات شهید

نام پدر : علی

تاریخ تولد : ۱۳۴۹

تاریخ شهادت :۶۵/۱۱/۸

محل شهادت : شلمچه

تحصیلات :پنجم ابتدایی

شغل : آزاد

وصیت نامه شهید عزیز علی نقی (جواد) ذ بیحی

«وَ لا تَحْسَبَنَّ اْلَذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اْللَّهِ اَمْواتَاً بَلْ اَحْیاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرزَقُونَ.» (قرآن کریم)
مپندارید آنان که در راه خدا کشته شدند مرده‌اند بلکه آنان زنده‌اند و در نزد پروردگارشان روزی می خورند.
این جوان‌ها هستند که باید تنور جنگ را گرم نگه دارند. (امام خمینی)
با سلام و درود بی حد و پایان بر پیامبر عظیم الشأن اسلام، حضرت محمّد بن عبدالله]ص[ و خاندان پاک و طاهرینش از حضرت علی(ع) تا حضرت مهدی موعود](عج)[ که با ظهورش جهانی را پر از عدل و داد خواهد کرد و با آرزوی سلامت و طول عمر جهت پیرجماران حضرت روح خدا و قائم مقام رهبری حضرت آیت الله منتظری و پیروزی رزمندگان ظفرمند اسلام و آزادی اسلام مظلوم و نابودی کفر جهانی بسر کردگی آمریکای جهانخوار این شیطان بزرگ.
اکنون که خداوند توفیق شرکت در جهاد فی سبیل الله را نصیبم نمود و مرا موفّق کرده که به ندای پیامبر گونه پیرجماران لبیک گویم ابتدا، شکر این نعمت بزرگ الهی را به جا می آورم و بعد طبق و ظیفه‌ای که برگردن هر مسلمان است و بنابر امر به معروف و نهی از منکر چند جمله‌ای به عنوان وصیت نزد شما بعد از خودم باقی می گذارم امید است که ا ن شاالله عمل کنید.
اما مطلبی که لازم است در این‌جا بگویم درباره‌ی هدف و انگـیزه‌ی حـضور در جـبهه است کـه باید بگـویم هدفـم جـز جـلب رضای خـداوند و خشنودی آقا امام زمان](عج)[ و پیروزی اسلام بر کفر جهانی چیز دیگری نبوده و نیست و ان شاالله تعالی پیروزی از آن ما خواهد بود.
وصیت اول این است که ای امت شهیدپرور: امام را تنها نگـذارید و جبهه‌ها را فراموش نکنید، کـسانی‌کـه توانایی جنگیدن را دارند حتـماً به جبهه‌ها هجوم آورند و کسانی که توانایی جنگیدن را ندارند پشت جبهه را محکم نگهدارند و به رزمندگان یاری برسانند.
وصیت دوم: مبلغ ۹۰۰۰۰ ریال در بانک ملّت دارم که از خانواده‌ام می خواهم که آن پول را بگیرند و تمام آن پول را خرج جبهه کنند.
وصیت سوم: از تمام کسانی‌که مرا به نحوی می شناخته‌اند می خواهم که جداً مرا حلال کنند و از خداوند برایم طلب عفو و بخشش کنند.
وصیت چهارم: از پدر بزرگوارم و همچنین مادر دلسوزم و خواهر و برادرانم می خواهم که ]و[ شما را به خدا قسم می دهم که هرگونه ناراحتی و بدی از من دیده‌اید به خاطر اباعبدالله (ع) که همگی آرزوی زیارت قبر مبارکش را دارید حلالم کنید و ببخشید و حقّی را که برگردنم داری حلال کنید.
وصیت پنجم: از برادرانم مخصوصاً می خواهم که راهم را ادامه دهند و یاری امـام عزیـز و اسلام و قرآن کـنید، ان شاالله. دعا به جـان امام فراموش نشود.
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی حتی کنار مهدی خمینی را نگهدار. ان شاالله.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

جواد (علی تقی) ذبیحی۶۵/۷/۱۵

دیدگاهتان را بنویسید