سیّد علاء الدین داودی
سیّد علاء الدین داودی

سیّد علاء الدین داودی

مدیر سایت . نوشته شده در شهدای استهبان 3564 بدون نظر

ارسال شده در بخش شهدای استهبان

اطلاعات شهید

نام پدر:محمّدحسین

تاریخ تولد : ۱۳۴۵

تاریخ شهادت :۶۴/۱۱/۲۱

محل شهادت : فاو

تحصیلات :دوم راهنمایی

شغل : پاسدار

وصیت نامه شهید عزیز سیّد علاء الدین داودی

 

                                          بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحیِمِ

قرآن کریم: اَلَّذِیْنَ امَنُواْ وَ هَاْجَرُوا وَ جاْهَدُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ بِاَمْوالِهِمْ وَ اَنْفُسِهِمْ اَعْظَمُ دَرَجَهً عِنْدَ اللَّهِ وَ اُوْلائِکَ هُمً الفْائِزُونَ.

به نام خدا و با سلام بر امام زمان(عج) و نایب برحقّش رهبر کبیر انقلاب و با سلام بر یاران با وفایش وصیت نامه‌ام را آغاز می کنم؛

بنابر وظیفه‌ای که اسلام برگردن هر مسلمانی نهاده است وظیفه‌ی خود می دانم که چند جمله‌ای وصیت‌نامه بنویسم و قبل از شروع بگویم نه شاعرم که بتوانم با اشعارم جلب توجه کنم و نه مقاله نویس و نه عالِم هستم که بتوانم آنچه لازم است بر پاره کاغذ بیاورم، اگر می خواهید به وصیت واقعی حقیر و هر شهید دیگری پی ببرید کمی در واقعه‌ی کربلا و شهادت امام حسین(ع) و یارانش فکر کنید و ببینید که آن‌ها چه هدفی داشته‌اند و چه وصیتی به بازماندگان داشته اند.

ملت قهرمان ایران خدا را سپاس گویید که ما را برای انجام این فرضیه‌ی بزرگ انتخاب کرده است مبادا غافل شوید و از بهره بردن از این فیض بزرگ الهی بی‌نصیب شوید و از حضرت قاسم درس بگیرید که شهادت در راه خدا را از عسل شیرین‌تر می داند و اگر می خواهید که در صحرای محشر در مقابل شهدایمان شرمنده و سربه زیر نباشید حسینی بودن خود را اثبات کـنید، مرد عمل باشید و به شعار تنها اکـتفا نکنید زیرا اگر مرد عمل باشی جبهه را ترک نخواهی کـرد.

عزیزان من، راه خود را به خوبی شناخته‌ام و آگاهانه پا به عرصه پیکار می گذارم برای این به جبهه نرفته‌ام که بگویند چه مرد شجاعی بود، بلکه بنابر وظیفه‌ی شرعی که بر دوشم بوده لازم دانسته‌ام که ندای حسین زمان را لبیک بگویم. پیام من همان خون رنگین من است که هر قطره‌ی آن باعث بیدار شدن افراد ناآگاه می شود.

پیام دیگرم به بعضی از مسؤولین نارضاساز است که مواظب رفتارتان باشید و با ملت رنج کشیده و طبقه‌ی محروم رفتارتان را درست کنید که ظلم هیچگاه پایدار   نمی ماند، خلاصه خودتان را درست کنید.

اما پدر و مادر عزیز: خدا را شکر کنید که فرزندتان گمراه نبود و راه خوبی را انتخاب کرد و از شما می خواهم که صبر و شکیبایی را پیشه کنید و از شما دوستانم می خواهم که مرا حلال کنید و گاه گاهی به حمد و سوره‌ای از من یاد کنید تا خداوند مرا ببخشد.

والسلام

کنار نهر حاج محمّد.

سیّد علاء الدین داودی  ۶۴/۱۱/۲۰

دیدگاهتان را بنویسید