علی حقیقی پور
علی حقیقی پور

علی حقیقی پور

مدیر سایت . نوشته شده در شهدای استهبان 3137 بدون نظر

ارسال شده در بخش شهدای استهبان

اطلاعات شهید

نام پدر : اسدالله

تاریخ تولد : ۱۳۳۹

تاریخ شهادت : ۶۵/۱۱/۱۴

محل شهادت : جنوب

تحصیلات :دیپلم

شغل : بهیار

وصیت نامه شهید عزیز علی حقیقی پور

    

ان حسبتم ان تدخل الجنه و لما یعلم جاهدوا منکم یعلم صابرین

گمان مکنید به بهشت داخل خواهید شد بدون آن‌که خدا امتحانتان کند و آن‌که جهاد در راه دین کرده باشد و آن‌هایی که در سختی ها صبر و مقاومت کنند.

خانواده و دوستان عزیزم من کوچکتر از آن هستم که بخواهم برای شماها وصیتی بکنم لذا چون پیرو چهارده معصوم (ع) نیز هستم و آن‌ها هم وصیت‌نامه داشته‌اند به‌عنوان یادگاری برای همبستگان و دوستان سخنی باقی می گذارم زیرا زندگی ما که ثمره‌ای برای اسلام نداشت شاید سخنانم در این نوارانگیزه‌ای باشد برای ره توشه‌ی صحرای محشر شنودگان شود.

به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان و به نام الله یاری دهنده‌ی مستضعفان و به نام الله در هم کوبنده‌ی مستکبران، با درود و سلام بر پیامبران اسلام و از آدم تا خاتم محمّد(ص) و با درود و سلام بر امامان معصوم و با درود و سلام بر یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی صاحب زمان(عج) و با درود و سلام بر نایب به حقّش خمینی بت شکن و با سلام به شهیدان اسلام  از هابیل تا کربلای سرو شهیدان حسین(ع) و سلام به شهیدان جنگ تحمیلی و با سلام بر خانواده‌های شهدا که خداوند به آن‌ها صبر عظیم عنایت فرماید و سلام بر خانواده‌ی شهید عزیز احمد فیروزی که حق بزرگی در این مدت به گردن ما دارد.

به‌خـدا می دانـم کـه گـناهانم خیلـی است و بزرگ است، خـدایا تو هم به بزرگی خودت گناهانم را ببخش خـدایا می دانم که من بداخلاق وخشن بودم ولی خدایا تو که مهربانی به مهربانی خودت ببخش خدایا تو که زود راضی می شوی ای سیدرضا مرا ببخش. بار خدایا مرا در آن دنیا کنار دوستان شهیدم قرار بده.

خرّم آن روز که بروم ]پرواز کنم[ تا بر دوست

به هوای سر کویش پرو بالی بزنم

دوستانی ]نم[  که رفتند و من هر لحظه آرزوی دیدار آن‌ها را دارم، پس خدایا توفیق دیدارت را نصیبم کن تا به آرزویم برسم و از شما خانواده‌ی عزیزم که در طول عمر از شما سرپیچی کرده‌ام و این‌که از فرصت آن بیداری کشیدن شماها، سختی‌ها تحمّل کرده‌ای ندانسته‌ام  مرا ببخشید و از شما افراد خانواده به‌خصوص خواهران عزیز و مهربانم و از برادران عزیز و مادر عزیزم طلب عفو می کنم.

از شما می خواهم که از کلیه‌ی دوستان و آشنایان که به نحوی با من در ارتباط بوده‌اند طلب حلالیت بکنید. تقاضای دیگرم نماز و روزه های این حقیر در صورت امکان قضا کنید. اما پیام بنده به برادران اداری و ارگان های انقلابی و بهتر است بیشتر در مورد وظایف شرعی خود تعقّل و تفکر نمایند و اگر عزمی ندارند موظف هستند به پیام امام عزیز لبیک بگویند و راهی جبهه‌های جنگ شوند سعی نکنند برای خود یک سنگر قلابی بسازند و آن را نسبت به جبهه ترجیح دهند همه‌ی ما برای اسلام و پیشرفت اهداف مقدّس اسلامی تلاش می کنیم، اگر خدای نکرده اسلام به خطر بیفتد هیچ یک از سنگرهای قلابی به داد اسلام نخواهند رسید و یک نصیحت برای افراد مفسد و سودجو دارم: فکر نکنند فعلاً به مسند قدرت  نشسته‌اند یک عده شهید می شوند، معلول می شوند، مجروح می شوند و آن‌ها بهره‌اش را می برند؛ بدانند قطـرات خون شهیدان مانند آتش زیر خاکستری است که ناگهان شعله ور خواهد شد و چنان ریشه و بنیان آن‌ها را خواهد سوزاند که آنچه در دراز مدت برچیده‌اند در کوتاه مدت به صورت دود و خاکستر باز پس دهند.

در خاتمه از آن‌هایی که پیش خدا آبرو دارند التماس دعا دارم که به این بنده‌ی مخلص دعا کنند تا خداوند این حقیر سر تا پا گناه، غریق رحمت خویش بگرداند و بر گناهان گذشته‌ی این بنده‌ی روسیاه قلم عفو بکشد.

«اللهم انی اسئلک توبه قبل الموت والمغفره بعد الموت و العفو و عند لسان»

والسلام

علی حقیقی پور

 

دیدگاهتان را بنویسید